Menu

Eesti Blog

Estonian news blog

Kust võtta väikelaen? Vivus.ee!

July 29, 2014

Kõigil võib ette tulla olukordi, et tekib äkiline rahanappus ja on hea teada, et pakutakse võimalust taotleda vajadusel kiirlaenu.

Laenamiseks ei pea sa enam panka minema ega raiskama väärtuslikku aega järjekordades ootamisele. Praegusel ajal pakuvad laenu võtmise teenuseid ka muud asutused, mitte ainult pangad. Praegusel ajal võib lisaraha tarvis minna mõne väiksema ettenägematu kulu jaoks. Siin tulevadki appi eraisikute väikelaenud, mis on mõeldud lihtsalt ja kiirelt vajaliku summa laenamiseks. Laenusumma tuleb arveldusarvele väikelaenude teenuse  puhul üsna ruttu ja taotlemine on kerge ning mugav. Intnerneti vahendusel saab taotleda nii kiirlaenu, väikelaenu kui ka sms raha teenust. Väikelaenud on teenused, mille  kasutusala on lai ja laenuandjale ei ole vaja kulutusi põhjendada. Vivus.ee

Väikelaenud – millised on eelised?

Kui sul on tahtmine krediiti saada ruttu ja mugavalt – siis on väikelaen just sulle heaks abiks. Väikelaenu taotlemine on kerge ja lisatagatist ei nõuta.

Väikelaenu plussid klassikalise krediiditeenuse ees on:

laenutaotlemine on kerge;

taotlemine on kiire;

väikelaenude nõuded on lihtsad ja loogilised;

taotlemiseks on vaja vaid internetti, kus saab avalduse teha mugavalt ja kiiresti;

väikelaenude taotlemiseks ei ole vaja laenukäendajat;

väikelaenud ei vaja lisatagatise olemasolu;

väikelaenude taotlemine on kliendisõbralik!

Lepingutingimused on enamjaolt üsna sobivad. Väikelaenu avaldus kiidetakse heaks tavaliselt päris kiiresti ning taotluse tegemine on lihtne.   Kus iganes on internetiühendus, seal saab taotleda ka väikelaenusid – mis iganes paigas kogu maailmas. Internetist laenamiseks on võimalik kasutada tahvel arvutit, lauaarvutit või kas või nutitelefoni.  

Sageli on laen internetist asi, millega haakub kohe midagi negatiivset, sest mõned kliendid on väikelaenude tõttu sattunud võlgadesse. On üldtuntud ka juhtumid, kui vana kiirlaenu maksmiseks võetakse teine laen internetist ja tehakse seda korduvalt. Sellise riskikäitumise pärast võib tõepoolest juhtuda, et võlgadest lahtisaamine on keeruline.

Reaalselt on väikelaenud mõeldud siiski maksevõimelistele klientidele, kel on tekkinud mõni ootamatu kulu või lihtsalt ennustamatu raha puudus.  Kahjuks kipub elu mõnikord selline olema ja ettenägematuid olukordi tuleb ette kõigil inimestel.

Väikelaenud on küll mugav ja kerge võimalus saada lahti ootamatust rahapuudusest, kuid kõik laenud on rahaline kohustus ja taotlemise ajal tuleb igal juhul hoolega mõelda.

 

Go Back

Comment